Sport

Nga miliarderja Hillton te Kim Kardashian, kush janë femrat e nxehta që ka fjetur Ronaldo (Foto)

Cristiano Ronaldo tashmë është një njeri i përkushtuar ndaj fëmijëve të tij dhe të dashurës, Georgina Rodriguez.

Ky ndryshim i papritur i tij i ka habitur të gjithë dhe duket se meritën për këtë e ka plotësisht Georgina.

Para se të njihej me yllin, Ronaldo bënte një jetë gati të shthurur me femra plot dhe skandale të ndryshme seksuale.

34-vjeçari ka kaluar natën më shumë femra, por paparacët kanë arritur të zbulojnë vetëm disa prej tyre.

Që nga Kim Kardashian te Paris Hillton, më poshtë po u tregojmë disa nga ish-femrat e yllit portugez.

Loading...

Cristiano Ronaldo tashmë është një njeri i përkushtuar ndaj fëmijëve të tij dhe të dashurës, Georgina Rodriguez.

Ky ndryshim i papritur i tij i ka habitur të gjithë dhe duket se meritën për këtë e ka plotësisht Georgina.

Para se të njihej me yllin, Ronaldo bënte një jetë gati të shthurur me femra plot dhe skandalendryshme seksuale.

34-vjeçari ka kaluar natën më shumë femra, por paparacët kanë arritur të zbulojnë vetëm disa prej tyre.

Që nga Kim Kardashian te Paris Hillton, më poshtë po u tregojmë disa nga ish-femrat e yllit portugez.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Nga miliarderja Hillton te Kim Kardashian, kush janë femrat e nxehta që ka fjetur Ronaldo (Foto) Nga miliarderja Hillton te Kim Kardashian, kush janë femrat e nxehta që ka fjetur Ronaldo (Foto)Rating: 5.0
To Top