Sport

Mos humbisni ndeshjet kryesore të ditës së sotme, ja ku mund t’i shihni

Do të jetë e shtunë e mbushur me evente futbollistike dhe plot spektakël kjo e 21 shtatorit në ekranin e Supersport, në platformën më të madhe televizive, DIGITALB.

Në Serie A, nuk luhet vetëm derbi i Milanos pasi në orën 18:00 Juventusi pret në Allianz Stadium Veronën, në një ndeshje ku trajneri Sarri pritet të bëjë disa ndryshime në formacion.

Më herët në orën 15:00 Udinese pret Brescian me objektivin për t’u rikthyer te fitorja pas 2 humbjesh.

Në Angli, dita nis me duelin Leicester-Tottenham një ndeshje e fortë ku të dyja skuadrat do të tentojnë fitoren. Në orën 18:30 në ekranin tonë do të vijë edhe sfida tjetër e Premier League ajo mes Newcastle dhe Brighton.

Në Bundesliga, Bayerni do të sfidojë në orën 15:30 Koln një ndeshje që do të keni mundësi ta ndiqni në Supersport 2, ndërkohë që në orën 18:30 Werder Bremen përballet me kryesuesit e Leipzig. Ligue 1 vjen në Supersport me sfidën e orës 17:30 Marseille-Montpellier.

Loading...


Do të jetë e shtunë e mbushur me evente futbollistike dhe plot spektakël kjo e 21 shtatorit në ekranin e Supersport, në platformën më të madhe televizive, DIGITALB.

Në Serie A, nuk luhet vetëm derbi i Milanos pasi në orën 18:00 Juventusi pret në Allianz Stadium Veronën, në një ndeshje ku trajneri Sarri pritet të bëjë disa ndryshime në formacion.

Më herët në orën 15:00 Udinese pret Brescian me objektivin për t’u rikthyer te fitorja pas 2 humbjesh.

Në Angli, dita nis me duelin Leicester-Tottenham një ndeshje e fortë ku të dyja skuadrat do të tentojnë fitoren. Në orën 18:30 në ekranin tonë do të vijë edhe sfida tjetër e Premier League ajo mes Newcastle dhe Brighton.

Në Bundesliga, Bayerni do të sfidojë në orën 15:30 Koln një ndeshje që do të keni mundësi ta ndiqni në Supersport 2, ndërkohë që në orën 18:30 Werder Bremen përballet me kryesuesit e Leipzig. Ligue 1 vjen në Supersport me sfidën e orës 17:30 Marseille-Montpellier.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Mos humbisni ndeshjet kryesore të ditës së sotme, ja ku mund t’i shihni Mos humbisni ndeshjet kryesore të ditës së sotme, ja ku mund t’i shihniRating: 5.0
To Top