Sport

Milan në festë, YLLI i madh në janar zbarkon në “San Siro”

Milan e ka ndërmend të bëjë ndryshime në fazën e mbrojtjes.

AC Milan mbetet i interesuar për Serge Aurier, sipas një raporti nga SportMediaset, përcjell ORAinfo.

Kuqezinjtë janë në kërkim të një rikthimi të ri për të zëvendësuar Contin, i cili nuk ka arritur të bëjë përshtypje deri më tani, dhe mbrojtësi i Tottenham është një opsion konkret për dritaren e transferimit të dimrit./ORAinfo/

Loading...

Milan e ka ndërmend të bëjë ndryshime në fazën e mbrojtjes.

AC Milan mbetet i interesuar për Serge Aurier, sipas një raporti nga SportMediaset, përcjell KosovaToday.

Kuqezinjtë janë në kërkim të një rikthimi të ri për të zëvendësuar Contin, i cili nuk ka arritur të bëjë përshtypje deri më tani, dhe mbrojtësi i Tottenham është një opsion konkret për dritaren e transferimit të dimrit./KosovaToday/

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Milan në festë, YLLI i madh në janar zbarkon në “San Siro” Milan në festë, YLLI i madh në janar zbarkon në “San Siro”Rating: 5.0
To Top