Home / Sport / Milan – Lazio, bastoret parashikojnë fituesin e Kupës së Italisë

Milan – Lazio, bastoret parashikojnë fituesin e Kupës së Italisë

Nga ora 20:45, Milani dhe Lazio do të luajnë për Kupën e Italisë.

Skuadra rosonere është duke kaluar nëpër një formë tejet të mirë, pasi ka tre fitore rresht, përfshirë edhe atë në mes të skuadrës romake që përballen sonte.

Bastoret botërore kanë parashikuar se kush mund ta fitoj përballje, duke nxjerr favorit Milanin ndaj Lazio, përcjell ORAinfo.

Më poshtë mund të shikoni se si e kanë kuotuar bastoret ndeshjen Milan – Lazio që zhvillohet në “San Siro”./ORAinfo/

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje