Sport

Milan-Iner , shënohet super-gol

Loading...

Është shënuar goli i parë në derbin italian.

Interi ka arritur që të zhbllokojë derbin ndaj Milanit në fillimin e fraksionit të dytë.

Pas një goditje dënimi, Sensi pason për Brozovic, i cili godet në hyrje të zonës, dhe pas një devijimi të lehtë të Leoas shkon në rrjetë.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Milan-Iner , shënohet super-gol Milan-Iner , shënohet super-golRating: 5.0
To Top