Sport

Milan humbi yllin e madh, ai po shkëlqen në skuadrën e re

Andre Silva, po shkëlqen në Gjermani.

Sulmuesi portugez aktualisht është në huazim në Eintracht Frankfurt nga AC Milan dhe pasi zhgënjeu në ndeshjen e tij të parë, ai arriti të rrëmbejë vetë një gol kundër Dortmundit,përcjell ORAinfo.

Loja përfundoi 2-2, pasi skuadra e Silva shënoi dy herë./ORAinfo/

Loading...

Andre Silva, po shkëlqen në Gjermani.

Sulmuesi portugez aktualisht është në huazim në Eintracht Frankfurt nga AC Milan dhe pasi zhgënjeu në ndeshjen e tij të parë, ai arriti të rrëmbejë vetë një gol kundër Dortmundit,përcjell KosovaToday.

Loja përfundoi 2-2, pasi skuadra e Silva shënoi dy herë. /KosovaToday/

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Milan humbi yllin e madh, ai po shkëlqen në skuadrën e re Milan humbi yllin e madh, ai po shkëlqen në skuadrën e reRating: 5.0
To Top