Warning: Use of undefined constant all - assumed 'all' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/plugins/fauxload/fauxLoad.php on line 99
Sport

Merr fund “telenovela”, Donnarumma zbulon për cilën skuadër do të luajë

Donnarumma dëshiron të mbetet te Milan.

Portieri i talentuar i Milanit, Donnarumama është një nga lojtarët më të përfolur ku bëhet fjalë për largimin apo qëndrimin tek kuqezinjtë.

Këtë radhë gardiani ka folur vet për të ardhmen e tij, teksa ka analizuar Milanin e këtij sezoni.

“Jemi një grup I mirë, me një trajner të ri dhe është normale që në fillim do të hasim pak vështirësi, por ne po ndjekim urdhërat e trajnerit, derisa ta kuptojmë atë plotësisht.

” Kemi fituar dy nga tre ndeshjet, duke mos luajtur mirë, por fitorja na ndihmon të përmirësohemi në të ardhmen”, u shpreh portieri Italian për ekipin e Milanit duke lënë të kuptohet se ai e mendon të ardhmen te Milani.

Loading...

Donnarumma dëshiron të mbetet te Milan.

Portieri i talentuar i Milanit, Donnarumama është një nga lojtarët më të përfolur ku bëhet fjalë për largimin apo qëndrimin tek kuqezinjtë.

Këtë radhë gardiani ka folur vet për të ardhmen e tij, teksa ka analizuar Milanin e këtij sezoni.

“Jemi një grup I mirë, me një trajner të ri dhe është normale që në fillim do të hasim pak vështirësi, por ne po ndjekim urdhërat e trajnerit, derisa ta kuptojmë atë plotësisht.

” Kemi fituar dy nga tre ndeshjet, duke mos luajtur mirë, por fitorja na ndihmon të përmirësohemi në të ardhmen”, u shpreh portieri Italian për ekipin e Milanit duke lënë të kuptohet se ai e mendon të ardhmen te Milani.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...

Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/single.php on line 348
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Merr fund “telenovela”, Donnarumma zbulon për cilën skuadër do të luajë Merr fund “telenovela”, Donnarumma zbulon për cilën skuadër do të luajëRating: 5.0
To Top