Warning: Use of undefined constant all - assumed 'all' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/plugins/fauxload/fauxLoad.php on line 99
Sport

Lyon i jep leksion PSG-s

Loading...

Lyoni e ka mposhtur 2:1 PSG-në me golin e Depay që shënoi në minutën e 94’.

Katër minuta shtesë dhe gol në atë të fundit të shtesës, Memphis Depay është heroi i Lyon, që i dha tre pikë skuadrës së tij me golin spektakolar në fund të sfidës kundër Paris Saint Germain, për fitoren 2:1.

Për Lyon golin tjetër e shënoi Nabil Fekir (2’), kurse për PSG-në Layvin Kurzawa (45’). Dani Alves la në lloç ekipin e tij pasi u ndëshkua direkt me të kuq në minutën e 57’të.

Pavarësisht kësaj humbje, PSG-ja vazhdon të jetë komode në krye të Ligue 1, me 56 pikë, 8 më shumë se ndjekësi më i afërt, Lyoni.

Loading...

Notice: Trying to get property 'term_id' of non-object in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/functions.php on line 994
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...

Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/single.php on line 348
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Lyon i jep leksion PSG-s Lyon i jep leksion PSG-sRating: 5.0
To Top