Sport

Luhet Flamurtari-Vllaznia, sfidë ku ndalohet dështimi

😍

Flamurtari u mund javën e shkuar në Gjirokastër, por nuk është ende jashtë gare për Europën, edhe pse sot fitoi Laçi. Sot kuqezinjtë duan tre pikë shprese kundër Vllaznisë, para se të lajnë hesapet me laçin, mesjavën e ardhshme në Vlorë.

Ndërkaq, Vllaznia me mungesa shpreson të befasojë dhe një pikë e kënaq plotësisht, duke shpresuar që Teuta të mundet nga Partizani.

Flamurtari – Vllaznia 0-0

Flamurtari: Nurkoviç, Pollozhani, Musta, Siljanovski, Veliu, Sidibe, Useini, Tunkara, Muarem, Nedelkjoviç, Bushiç. Trajner: Ardi Behari. Të gatshëm: Sali, Zuka, Hoxhaj, Bici, Deliaj, Zhufo, Tushi.

Vllaznia: Sherri, Pjeshka, Mersini, Orelesi, Çinari, Vucaj, Gocaj, Lika, Malota, Tafili, Ribaj. Trajner: Ernest Gjoka. Të gatshëm: Selimaj, Bardhulla, Gurishta, Pushi, Krymi.

Gjyqtarë: E. Sino, I. Tartari, O. Grabova, K. Cjapi.

Delegat: B. Pregja; Vëzhgues: M. Allkja.

Loading...

Flamurtari u mund javën e shkuar në Gjirokastër, por nuk është ende jashtë gare për Europën, edhe pse sot fitoi Laçi. Sot kuqezinjtë duan tre pikë shprese kundër Vllaznisë, para se të lajnë hesapet me laçin, mesjavën e ardhshme në Vlorë.

Ndërkaq, Vllaznia me mungesa shpreson të befasojë dhe një pikë e kënaq plotësisht, duke shpresuar që Teuta të mundet nga Partizani.

Flamurtari – Vllaznia 0-0

Flamurtari: Nurkoviç, Pollozhani, Musta, Siljanovski, Veliu, Sidibe, Useini, Tunkara, Muarem, Nedelkjoviç, Bushiç. Trajner: Ardi Behari. Të gatshëm: Sali, Zuka, Hoxhaj, Bici, Deliaj, Zhufo, Tushi.

Vllaznia: Sherri, Pjeshka, Mersini, Orelesi, Çinari, Vucaj, Gocaj, Lika, Malota, Tafili, Ribaj. Trajner: Ernest Gjoka. Të gatshëm: Selimaj, Bardhulla, Gurishta, Pushi, Krymi.

Gjyqtarë: E. Sino, I. Tartari, O. Grabova, K. Cjapi.

Delegat: B. Pregja; Vëzhgues: M. Allkja.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Luhet Flamurtari-Vllaznia, sfidë ku ndalohet dështimi Luhet Flamurtari-Vllaznia, sfidë ku ndalohet dështimiRating: 5.0
To Top