Home / Sport / Kombëtarja gjen kundërshtar për miqësore, kërkon edhe një tjetër
Kombëtarja gjen kundërshtar për miqësore, kërkon edhe një tjetër

Kombëtarja gjen kundërshtar për miqësore, kërkon edhe një tjetër

Kombëtarja gjen kundërshtar për miqësore, kërkon edhe një tjetër
Kombëtarja gjen kundërshtar për miqësore, kërkon edhe një tjetër
Kombëtarja gjen kundërshtar për miqësore, kërkon edhe një tjetër[/caption]

Federata Shqiptare e Futbollit (FSHF) ka gjetur një kundërshtar për Kombëtaren shqiptar, por është në kërkim edhe të një kundërshtari tjetër

Kombëtarja shqiptare pritet të luajë një miqësore me përfaqësuesen e Norvegjinë më 6 ose 14 nëntor.

Burime të “Panorama Sport” brenda FSHF-së kanë bërë të ditur se është arritur një akord mes dy federatave dhe mbetet për t’u saktësuar vetëm data dhe vendi i zhvillimit të takimit.

Gjasat janë që ndeshja të luhet më 6 nëntor në “Elbasan Arena”. Ndërkohë, FSHF po negocion edhe me homologë të tjerë, në mënyrë që Kombëtarja të luajë dy ndeshje miqësore në nëntor.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje