Home / Sport / Kjo çfarë i ka bërë Milani, Gattusos, është skandaloze

Kjo çfarë i ka bërë Milani, Gattusos, është skandaloze

Gennaro Gattuso e ka ruajtur rrogën nga koha kur ishte trajner i ekipit Primavera prej vetëm 120 mijë eurosh në sezon.

Gennaro Gattuso ka rrogën më të vogël nga gjithë trajnerët në Serie A.

Trajneri i Milanit në fakt ka ruajtur rrogën nga koha kur ishte trajner i ekipit Primavera prej vetëm 120 mijë eurosh në sezon.

Gattuso u emërua në drejtim të ekipit të parë të Milanit pas shkarkimit të Vincenzo Montellas, përcjell lajmi.

“I varfër por i lumtur”, është titulli për Gattuson te numri i sotëm i të përditshmes sportive italiane ‘Gazzetta dello Sport’.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje