Home / Sport / Këta janë yjet që mund të mbesin jashtë Botërorit ‘Rusia 2018’
Këta janë yjet që mund të mbesin jashtë Botërorit 'Rusia 2018'

Këta janë yjet që mund të mbesin jashtë Botërorit ‘Rusia 2018’

Këta janë yjet që mund të mbesin jashtë Botërorit 'Rusia 2018'
Këta janë yjet që mund të mbesin jashtë Botërorit ‘Rusia 2018’

Shumë yje të futbollit evropian mund të mbesin jashtë Kampionatit Botëror “Rusia 2018”

Kualifikimet për Kampionatin Botëror “Rusia 2018” janë afër përfundimit. Shumë skuadra të mëdha, por edhe yje të futbollit evropian, mund të mbesin jashtë kësaj gare.

Lojtarët si: Cristiano Roanldo, Lionel Messi, Luka Modriç,  Gianluigi Buffon e të tjerë rrezikojnë pjesëmarrjen në “Rusia 2018”, shkruan Marca, përcjell Express.

Këta janë disa nga yjet që rrezikojnë pjesëmarrjen në “Rusia 2018”

Modric, Kovacic, Rakitic (Kroacia)

Cristiano Ronaldo (Portugalia)

Gianluigi Buffon (Italia)

James Rodriguez (Kolumbia)

Alexis Sanchez (Kili)

Lionel Messi (Argjetina)

Këta janë yjet që mund të mbesin jashtë Botërorit 'Rusia 2018'
Këta janë yjet që mund të mbesin jashtë Botërorit ‘Rusia 2018’

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje