Home / Sport / Kërko falje që të luash sërish”, Alban Hoxha i kthen përgjigje Moxhit….

Kërko falje që të luash sërish”, Alban Hoxha i kthen përgjigje Moxhit….

Situata nuk është aspak e mirë te skuadra e Partizanit në këtë fillim sezoni. Në klub ka një cështje që quhet “Alban Hoxha” dhe që nuk po merr zgjidhje akoma. Pas polemikave të shumta me klubin, që shkuan deri në përjashtimin e tij nga ekipi dhe një gjobë prej 2000 eurosh, portieri ka reaguar për herë të parë. Albani ka vendosur që t’i kundërpërgjigjet drejtorit Moxhi edhe pse jodirekt. Italiani deklaroi dje se nëse Hoxha nuk kërkon falje, nuk luan më me Partizanin. Sot vjen edhe reagimi i gardianit.  Hoxha ka postuar një foto në rrjetin social “Instagram” ku duket duke u stërvitur dhe e ka shoqëruar me mbishkrimin: ” Never give up” (Asnjëherë s’dorëzohem), duke i lënë të kuptohet klubit të kuq, se ai do të vazhdojë të mbrojë të drejtën e tij.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje