Home / Sport / Katastrofë për Kosovën, lëndohet në stërvitje edhe lojtari më në formë
Katastrofë për Kosovën, lëndohet në stërvitje edhe lojtari më në formë

Katastrofë për Kosovën, lëndohet në stërvitje edhe lojtari më në formë

Katastrofë për Kosovën, lëndohet në stërvitje edhe lojtari më në formë
Katastrofë për Kosovën, lëndohet në stërvitje edhe lojtari më në formë

Tjetër lajm i keq nga stadium “Adem Jashari”, ku po stërvitet Përfaqësuesja e Kosovës.

Pas Bledar Hajdinit, edhe mesfushori në formë e ka ndërprerë stërvitjen.

Futbollisti kualitativ Besar Halimi ka pësuar një lëndim dhe është detyruar të ulet në bankinë, për të mos vazhduar stërvitjen, mëson “GazetaOlle.com”, nga vendi i ngjarjes.

Pas disa ekzaminimeve mjekësore, Halimi, i është drejtuar bankinës, ku bashkërisht me Bledar Hajdinin, po i ndjekin stërvitjet e bashkëlojtarëve.

Halimi njëri prej lojtarëve më në formë momentalisht te Kosova.

Ai po shkëlqen me gola tek Brondby i Danimarkës

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje