Sport

Juventusi sfidon Interin për Joao Cancelon

Inter-Juventus nuk është duel vetëm në fushën e lojës por edhe në merkato: Ndeshja mes tyre është e parashikuar të zgjasë akoma më gjatë.

Sipas mediave italiane, bardhezinjtë dëshirojnë të befasojnë zikaltërit për Joao Cancelon, duke marrë parasysh edhe pozicionin e ekipit milanez në raport me fair play financiar.

Jo vetëm kaq, Zonja e Vjetër i ka shpallur konkurrencë edhe për Cristante të Atalantas dhe Pellegrini të Romës. I pari vlerësohet 30 milionë euro, ndërsa i dyti ka klauzolë 25 milionë.

27 prill 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...

Inter-Juventus nuk është duel vetëm në fushën e lojës por edhe në merkato: Ndeshja mes tyre është e parashikuar të zgjasë akoma më gjatë.

Sipas mediave italiane, bardhezinjtë dëshirojnë të befasojnë zikaltërit për Joao Cancelon, duke marrë parasysh edhe pozicionin e ekipit milanez në raport me fair play financiar.

Jo vetëm kaq, Zonja e Vjetër i ka shpallur konkurrencë edhe për Cristante të Atalantas dhe Pellegrini të Romës. I pari vlerësohet 30 milionë euro, ndërsa i dyti ka klauzolë 25 milionë.

27 prill 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Juventusi sfidon Interin për Joao Cancelon Juventusi sfidon Interin për Joao CancelonRating: 5.0
To Top