Sport

Ja si ndryshon formacioni i Arsenalit me transferimin e Aubas dhe Mkhitaryanit

Loading...

Arsenali është shumë afër që ta transferoj Aubameyangun dhe Mkhitaryanin.

Klubi londinez ka arritur marrëveshje me lojtarët, ndërsa mbetet vetëm marrëveshja me skuadrat e lojtarëve.

Arsenali me transferimin e Aubameyangut dhe Mkhitaryanit, do të shndërrohej në një skuadër që do të ishte rrezik për çdo kundërshtar, duke ditur aftësitë e lojtarëve, përcjell ORAinfo.

Më poshtë mund të shikoni formacionin e Arsenalit me dy transferimet e reja./ORAinfo/

ArsenalXI

ArsenalXI

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Ja si ndryshon formacioni i Arsenalit me transferimin e Aubas dhe Mkhitaryanit Ja si ndryshon formacioni i Arsenalit me transferimin e Aubas dhe MkhitaryanitRating: 5.0
To Top