Home / Sport / Isco hero në jubileun e Zidanes (VIDEO)
Isco hero në jubileun e Zidanes (VIDEO)

Isco hero në jubileun e Zidanes (VIDEO)

Isco hero në jubileun e Zidanes (VIDEO)
Isco hero në jubileun e Zidanes (VIDEO)
Isco hero në jubileun e Zidanes (VIDEO)[/caption]

Real Madrid ka vazhduar me fitore në La Liga, duke mposhtur në Santiago Bernabeu skuadrën e Espanyolit me rezultat 2:0

Real Madrid ka shënuar fitore 2:0 ndaj Espanyolit, për të shënuar kështu fitoren e dytë më radhë këtë sezon në La Liga.

Të dy golat në këtë fitore të Realit i shënoi mesfushori spanjoll, Isco, një në pjesën e parë dhe një në pjesën e dytë.

Pas kësaj fitoreje Reali ngritët në vendin e pestë më 14 pikë, shtatë më pak se sa Barcelona në vendin e parë. /Express/

 

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje