Home / Sport / Heynckes konfirmon ofertën e Bayernit
Heynckes konfirmon ofertën e Bayernit

Heynckes konfirmon ofertën e Bayernit

Heynckes konfirmon ofertën e Bayernit
Heynckes konfirmon ofertën e Bayernit
Heynckes konfirmon ofertën e Bayernit[/caption]

Jupp Heynckes ka konfirmuar se Bayern Munichu i ka kërkuar atij rikthimin në krye të ekipit bavarez deri në fundin e edicionit, por thotë se asgjë nuk është firmosur ende, transmeton zeri.info

72-vjeçari ishte larguar nga gjigandi gjerman në vitin 2013 pas triumfit në Ligën e Kampionëve, Bundesligë dhe në Kupën e Gjermanisë.

“Ende nuk është asgjë e qartë apo të nënshkruar. Unë duhet të analizoj të gjitha gjërat së pari. Katër vite e gjysmë kanë kaluar që prej largimit nga Bavaria dhe futbolli ka ndryshuar”, deklaroi Heynckes.

Bayern Munichu vendosi për shkarkimin e trajnerit Carlo Ancelotti gjatë javës së kaluar dhe momentalisht trajner i përkohshëm i bavarezëve është vendosur asistenti i italianit, Willy Sagnol./Zëri

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje