Sport

Hazard: “Babai im është në telashe për ato që tha për Realin”

Loading...

Hazard është i lumtur në Madrid dhe nuk e ka ndërmend të largohet nga Chelsea.

Javë më parë, babai i Eden Hazard, haptazi e pranoi se djali i tij ka refuzuar kontratën me Chelsean dhe se po pret ofertë nga Real Madridi.

Hazard ka reaguar tek tani, duke thënë se është i lumtur te Chelsea.

“Babai im tha gjëra jo të mira”, tha Hazard. “Po, kam folur me të (për t’i thënë mos fol), jo, jo mos u brengosni”.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Hazard: “Babai im është në telashe për ato që tha për Realin” Hazard: “Babai im është në telashe për ato që tha për Realin”Rating: 5.0
To Top