Sport

Giampaolo-Milan, vjen lajmi i papritur

Loading...

Me vetëm gjashtë pikë në katër ndeshje, përveç performancave të dobëta, menaxhimi i AC Milan nuk është shumë i lumtur me situatën aktuale.

Pikërisht, ata janë të zhgënjyer me mënyrën se si u zhvillua humbja e derbit, pasi ata prisnin që skuadra e tyre të kishte një identitet deri më tani, përcjell KosovaToday.

Sidoqoftë, siç raportohet nga ANSA këtë mbrëmje menaxheri Marco Giampaolo ka mbështetjen e plotë të menaxhmentit. Ndërkohë, këtë mëngjes, Maldini dhe Massara ishin të pranishëm për të parë stërvitjen në Milano.

Kuqezinjtë do të ndeshen me Torino të enjten në mbrëmje, i cili do të jetë një lojë e rëndësishme. Nëse nuk shfaqen shenja përmirësimi gjatë lojës, atëherë menaxhmenti mund të duhet të rishqyrtojë zgjedhjen e vënies së Giampaolo në krye të epokës së re.

Pastaj përsëri, ka ende shumë lojëra të sezonit, megjithëse Milani po humb pikët vendimtare në fillim. Nëse ata duan të marrin një fund të katërt, atëherë kjo nuk është e pranueshme./KosovaToday/

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Giampaolo-Milan, vjen lajmi i papritur Giampaolo-Milan, vjen lajmi i papriturRating: 5.0
To Top