Sport

Egzona vishet me setër e pantolla, e çmend Albatritin kaq seksi

Loading...

Egzona e Albatritit duket shumë provokuese edhe kur është e veshur deri në flokë. E këtë e bën me apo pa qëllim, nuk dihet, por diçka është e sigurtë, po e çmend Albatritin dhe jo vetëm atë.

Së fundi ajo i është larguar fustaneve tejet elegantë dhe i është rikthyer veshjeve ‘serioze’, përcjell ORAinfo.

Nusja e Albatritit çdo detaj të përditshëmrisë së saj e publikon në rrjetet sociale, ku edhe po merr shumë vëmendje.

Me setër e pantallona, Egzona duket një ‘zyshe’ shumë seksi./ORAinfo/

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Egzona vishet me setër e pantolla, e çmend Albatritin kaq seksi Egzona vishet me setër e pantolla, e çmend Albatritin kaq seksiRating: 5.0
To Top