Sport

E lënë mëndët Realin… Ofron plotë 200 milionë për ‘Bishën’ e Evropës

Loading...

Real Madrid është  duke  përgatitur të shkatërrojnë rekordin e transferimit botëror në mënyrë që të transferojnë sulmuesin e Tottenhamit, Harry Kane, raporton The Sunday Times, përcjell ORAinfo.

Los Blancos kanë qenë duke ndjekur yllin Anglez për disa kohë dhe tani po përgatitin  një paketë prej 200 milionë dollarësh në një përpjekje për ta çuar atë në Spanjë./ORAinfo/

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . E lënë mëndët Realin… Ofron plotë 200 milionë për ‘Bishën’ e Evropës E lënë mëndët Realin… Ofron plotë 200 milionë për ‘Bishën’ e EvropësRating: 5.0
To Top