Home / Sport / Conte trondit Chelsean
Conte trondit Chelsean

Conte trondit Chelsean

Conte trondit Chelsean
Conte trondit Chelsean

Antonio Conte po planifikon largimin nga Chelsea në fund të sezonit.

Mediet angleze raportojnë se trajneri italian po bëhet gati të lë ‘Stamford Bridge’, duke përmbushur qëndrimin dy vjeçar.

Dëshira e Contes është rikthimi në Itali, ku ka arritur suksese të mëdha me Juventusin, duke fituar disa tituj kampion.

Conte shihet pretendent për të marrë në drejtim njërën nga skuadrat e mëdha, Inter, Juventus dhe Milan.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje