Home / Sport / “Cili është problemi i Real Madridit?”

“Cili është problemi i Real Madridit?”

Ramos e pranon, nuk po e gjejnë problemin për rezultatet negative në sezonin 2017/18.

21 ndeshje, gjashtë barazime – katër humbje, Real Madridi ka vazhduar me formën e luhatshme këtë sezon në La Liga.

I pyetur pas barazimit me Lavantes se cili është problemi i Real Madridit, Sergio Ramos u përgjigj: “Nëse do ta dinim do ta kishim zgjidhur këtë kohë më parë”.

“Duhet të luajmë më afër njëri-tjetrit, nuk duhet të lëmë hapësira ashtu si ndaj Levantes që e kishim fitoren në duar. Nuk ka nevojë për të treguar repartin (kush më mirë e kush më keq)”, shtoi Ramos, sinjale që ka nisur përçarja në klubin e Los Blancos.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje