Sport

Cikalleshi i pandalshëm, shënon sërish në Turqi (VIDEO)

Sokol Cikalleshi është “abonuar” me golin, pasi vazhdon të shënojë edhe në Kategorinë e Dytë turke, me skuadrën e Akhisarspor, ku është shndërruar në një titullar fiks.

Një javë më parë Cikalleshi i shënoi portierit laçian Selmani, në ndeshjen Akhisar-Menemen, ndërsa sot shënoi golin e tretë në suksesin 3-1 të ekipit të tij ndaj Hatayaspor.

Sulmuesi kavajas gjeti golin edhe në dy ndeshjet eliminatore të Shqipërisë, përballë Francës dhe Islandës, duke konfirmuar se është në një formë mjaft të mirë.

Loading...


Sokol Cikalleshi është “abonuar” me golin, pasi vazhdon të shënojë edhe në Kategorinë e Dytë turke, me skuadrën e Akhisarspor, ku është shndërruar në një titullar fiks.

Një javë më parë Cikalleshi i shënoi portierit laçian Selmani, në ndeshjen Akhisar-Menemen, ndërsa sot shënoi golin e tretë në suksesin 3-1 të ekipit të tij ndaj Hatayaspor.

Sulmuesi kavajas gjeti golin edhe në dy ndeshjet eliminatore të Shqipërisë, përballë Francës dhe Islandës, duke konfirmuar se është në një formë mjaft të mirë.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Cikalleshi i pandalshëm, shënon sërish në Turqi (VIDEO) Cikalleshi i pandalshëm, shënon sërish në Turqi (VIDEO)Rating: 5.0
To Top