Sport

Bayern Munich po e transferon super-yllin e gjigantit evropian

Loading...

Bayern Munich po tenton që në orët e fundit të afatit kalimtar të bëjë një transferim gjigant.

Klubi gjerman po mendon që ta transferoj anësorin e Dortmundit, Christian Pulisic, përcjell ORAinfo.

Bayern Munich po e dëshiron transferimin e amerikanit si zëvendësues Arjen Robennit dhe Frack Riberys që janë duke shkuar në perëndim të karrierës së tij.

Është shumë që të kompletohet ky transferim nga bavarezët, por ata mund të arrijnë marrëveshje me lojtarin që të kaloj në “Allianz Arena” në verën që po vjen./ORAinfo/

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Bayern Munich po e transferon super-yllin e gjigantit evropian Bayern Munich po e transferon super-yllin e gjigantit evropianRating: 5.0
To Top