Home / Sport / Barca – Las Palmas, megjithatë një tifoz hyri në fushë me një mesazh special
Barca – Las Palmas, megjithatë një tifoz hyri në fushë me një mesazh special

Barca – Las Palmas, megjithatë një tifoz hyri në fushë me një mesazh special

Barca – Las Palmas, megjithatë një tifoz hyri në fushë me një mesazh special
Barca – Las Palmas, megjithatë një tifoz hyri në fushë me një mesazh special

Barcelona fitoi ndaj Las Palmas me rezultat 3-0 në La Liga.

Takimi u luajt prapa dyerve të mbyllura dhe pa tifozë.

E gjitha kjo pasi Federata Spanjolle e Futbollit në bashkëpunim me Barçën që ndeshja të luhet pa tifozë shkaku i sigurisë.

Por, pas golit të dytë të Lionel Messi ndodhi diçka e pabesueshme dhe që mund t’ju ketë ikur.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje