Sport

Arsenali me dy transferime ‘bombë’

Loading...

Arsenali është duke planifikuar që të bëjë disa transferime të mëdha në këtë afat.

Pas Henrikh Mkhitaryanit, skuadra londinez është duke planifikuar që të transferoj edhe dy lojtarë.

Arsenali është i gatshëm që të shpenzoj 75 milionë euro për transferimin e Pierre-Emerick Aubameyang dhe Jonny Evansit, përcjell ORAinfo.

Klubi londinez është shumë afër qëta transferoj sulmuesin gabonez, ndërsa në garë është edhe për ish-lojtarin e Manchester United./ORAinfo/

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Arsenali me dy transferime ‘bombë’ Arsenali me dy transferime ‘bombë’Rating: 5.0
To Top