Sport

Arsenali, Luis Enrique kërkon 200 mln £ dhe yllin e Serisë A

Janë 200 milionë sterlina. Sipas “The Sun”, kjo është shifra që Luis Enrique i ka kërkuar Arsenal-it për të përforcuar skuadrën në merkaton e verës.

Sipas të përditshmes angleze, ish-trajneri i Barcelona-s është në krye të listës së kandidatëve për të marrë vendin e Arsene Wenger në drejtim të “Topçinjve”.

Spanjolli duket se ka kërkuar disa garanci nga drejtuesit e klubit londinez në lidhje me investimet që do të mund të bëhen në verë për të krijuar një ekip të fortë.

Objektivi kryesor e Luis Enrique është mesfushori i Roma-s, Radja Nainggolan.

27 prill 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...

Janë 200 milionë sterlina. Sipas “The Sun”, kjo është shifra që Luis Enrique i ka kërkuar Arsenal-it për të përforcuar skuadrën në merkaton e verës.

Sipas të përditshmes angleze, ish-trajneri i Barcelona-s është në krye të listës së kandidatëve për të marrë vendin e Arsene Wenger në drejtim të “Topçinjve”.

Spanjolli duket se ka kërkuar disa garanci nga drejtuesit e klubit londinez në lidhje me investimet që do të mund të bëhen në verë për të krijuar një ekip të fortë.

Objektivi kryesor e Luis Enrique është mesfushori i Roma-s, Radja Nainggolan.

27 prill 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Arsenali, Luis Enrique kërkon 200 mln £ dhe yllin e Serisë A Arsenali, Luis Enrique kërkon 200 mln £ dhe yllin e Serisë ARating: 5.0
To Top