Home / Sport / Arijan Ademi: I lumtur që u riktheva
Arijan Ademi: I lumtur që u riktheva

Arijan Ademi: I lumtur që u riktheva

Arijan Ademi: I lumtur që u riktheva
Arijan Ademi: I lumtur që u riktheva

Arian Ademi është kthyer në reprezentacionin e Maqedonisë dhe do të jetë një përforcim i madh për ciklin e ardhshëm kualifikues. Futbollisti i Dinamo Zagreb pas dy viteve pushim të turpshëm nga UEFA kthehet në ekip. Mesfushori shqiptar nuk do të luaj në Torino pasi me 7 tetor i përfundon suspendimi, por do të jetë në kombinim për ndeshjen ndaj Lihtenshtajnit në Strumicë.

Ai ndihet i lumtur që sërish i është rikthyer lojës së futbollit.

“Gjithsesi se jam i lumtur që sërish jam në reprezentacion. Kam lënë gjithçka pas vetës dhe sërish rikthehem me entuziazëm maksimal drejt futbollit”, tha Ademi para fillimit të stërvitjes.

Pas ndeshjeve eliminatore, Ademi kthehet te Dinamo, ku sërish pritet të jetë një lojtarë i rëndësishëm i skuadrës zagrebase.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje