Home / Sport / ​Dy ditë pas aksidentit, Agueron e braktis edhe e dashura
​Dy ditë pas aksidentit, Agueron e braktis edhe e dashura

​Dy ditë pas aksidentit, Agueron e braktis edhe e dashura

​Dy ditë pas aksidentit, Agueron e braktis edhe e dashura
​Dy ditë pas aksidentit, Agueron e braktis edhe e dashura

Modelja argjentinase, Karina Tejeda ka braktisur sulmuesin e Manchester Cityt, Kun Aguero vetëm dy ditë pas aksidentit me makinë, ku lojtari theu dy brinjë

Kjo fundjavë nuk ka qenë me fat për sulmuesin Kun Aguero, i cili pasi theu brinjët në aksidentin e së premtes, me të gjitha gjasat ka mbetur edhe beqar.

Sipas The Sun, dy ditë pas aksidentit 29-vjeçari është lënë edhe nga e dashura e tij 31-vjeçarja Karina Tejeda.

E njohur si princesha e vogël në shtetin latin, Karina ka qenë në një marrëdhënie me sulmuesin e City prej 4 vitesh. /Express/

 

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje