Home / Video (page 4)

Video

Video

Mustafi e kall me këngë të Ardianit e Capital T (Video)

Mustafi e kall me këngë të Ardianit e Capital T (Video)

Shkodran Mustafi po i kalon pushimet nën tingujt e këngës së re të Ardian Bujupit e Capital T. Mbrojtësi shqiptar i Arsenalit, Shkodran Mustafi, po vazhdon t‘i shijojë pushimet verore, pas triumfit me Gjermaninë në Kupën e Konfederatave, shkruan Gazeta Express. Këtë po e bën nën tingujt e këngës “ANDIAMO”, …

Lexone

Shfaqet në Gjirafa premiera e filmit “Zonjusha”

Shfaqet në Gjirafa premiera e filmit “Zonjusha”

Gjirafa.com është shfaqur premiera e filmit “Zonjusha” nga ora 20:00. Tre gangsterëve, u kërkohet ta kryejnë një punë për të cilën s’kanë përvojë. Sidoqoftë, nuk mund ta refuzojnë për shkak të krenarisë dhe shumës së parave që u ofrohet në këmbim. Gjatë rrugës ata ballafaqohen me shumë probleme dhe kjo …

Lexone

“Bubble”, klipi i ri nga Dhurata (VIDEO)

Dhurata Dora ka publikuar videoklipin e këngës “Bubble” që pritet të pëlqehet nga fansat e këngëtares. Muzikën e kësaj kënge e ka bërë Alandy, ndërsa tekstin e ka shkruar këngëtarja së bashku me Gent Fatalin dhe Fifin. Dhurata duket shumë atraktive në klipin e saj të ri. Max Production e …

Lexone

“S’je normal” lansohet nga Adelina Tahiri (VIDEO)

Edhe këngëtarja Adelina Tahiri sapo ka lansuar projektin e saj më të ri me titull “S’je normal”. Kënga është ritmike dhe e shoqëruar me videoklip, ku e sjell këngëtaren shumë joshëse, shkruan lajmi.net. Për këtë projekt muzikor me titull “S’je normal”, Adelina bashkëpunoi me MaxProductional. Projekti i fundit nga Adelina …

Lexone