Home / Video (page 3)

Video

Video

A keni guxim ta shikoni këtë video?

A keni guxim ta shikoni këtë video?

Në videon më poshtë do të gjeni disa nga aventurat më ekstreme në botë. Megjithatë disa prej jush duhet të keni zemër të fortë që të përballoni dicka të tillë, e patjetër edhe të shikoni këtë video deri në fund. Vendi i saktë se ku është bërë kjo video, ende …

Lexone

Ja aplikacioni për ‘selfie’ perfekt

Ja aplikacioni për ‘selfie’ perfekt

Drita e duhur, pozicioni i fytyrës, shprehia, ambienti që është në sfond, distanca nga objektivi. Pra, të bësh një selfie perfekt pa filtra apo fotoshop, nuk është gjithmonë e lehtë, por tashmë ka një aplikacion për këtë. Aplikacioni është krijuar nga Universiteti i Waterloo, falë një algoritmi të studiuar për …

Lexone

Ju tradhëton gruaja? Ja si ta kuptoni skemën e saj

Ju tradhëton gruaja? Ja si ta kuptoni skemën e saj

Ju tradhëton gruaja? Ja si ta kuptoni skemën e saj … Çdo grua është unike kur është fjala për të treguar shenja ose sinjale që mund të tregojnë pakënaqësi në një martesë. Disa gra mund të duken të qeta ose të gëzuar, ndërsa të tjerat tregojnë shenja që janë të …

Lexone

Bankomati i monedhës Bitcoin, tani edhe në Kosovë!

Auto Draft

Në shumë vende të botës ka filluar të përdoret monedha Bitcoin. Megjithatë, siguria nga përdorimi i kësaj monedhe virtuale nuk është e madhe, sepse garant për investim nuk është askush. Bitcoin është një investim virtual financiar. Me të mund të kryhen shërbime pa para në dorë. Shumë qytetarë kanë filluar …

Lexone

Xhensila, duet me Irkenc Hykën (VIDEO)

Xhensila, duet me Irkenc Hykën (VIDEO)

“Si të jem mirë” mban titullin kënga më e re që ka ardhur si bashkëpunim ndërmjet Irkenc Hykës dhe Xhensila Myrtezajt. Është edhe kjo një këngë me ritme verore për t’iu përshtatur sezonit që padyshim se do të pëlqehet nga fansat e dy këngëtarëve. Irkenc Hyka e ka bërë muzikën …

Lexone