Home / Video (page 2)

Video

Video

Nëse nuk besoni në mrekulli, shikojeni këtë…! (Video)

Nëse nuk besoni në mrekulli, shikojeni këtë…! (Video)

Djali dy vjeçar u rrëmbye në ujë. Pa pasur frikë nga rryma e ujit, djali qëndronte në mënyrë të sigurtë mes rrjedhjes së fortë të ujit. Incidenti ka të bëjë me një djalosh i cili u bllokua në ujë duke luajtur në bregun e lumit. Duke parë guximin e djalit …

Lexone

Vajza merr vëmendjen në dasmë, të ftuarit harrojnë çiftin

Vajza merr vëmendjen në dasmë, të ftuarit harrojnë çiftin

Një video e postuar në rrjetet sociale, e realizuar në një dasëm në Turqi, është bërë virale dhe pafundësisht e komentueshme. E gjithë vëmendja në këtë dasëm nuk është e përqendruar as te dhëndri dhe as te nusja, por te një vajzë. Dhe kjo pasi ajo i ka lënë të …

Lexone

Ja si u kap grupi i serbëve dhe rusëve në Kosovë

Ja si u kap grupi i serbëve dhe rusëve në Kosovë

Policia e Kosovës ka thënë se kishte pasur informacione paraprake për hyrjen ilegale të gjashtë rusëve dhe pesë serbëve në Kosovë, të martën. Përmes një njoftimi për media, Policia ka treguar se si i zuri në pritë 11 personat që dyshohen se e kaluan ilegalisht kufirin Serbi-Kosovë, sot rreth orës …

Lexone

Ronaldo në ‘dasmën shqiptare’ në Shkup (Video)

Auto Draft

Në hotelin ku po qëndron Real Madridi, Aleksandar Palace, mbrëmë është mbajtur një dasmë shqiptare Cirstiano Ronaldo së bashku me shokët e Real Madridit kanë hasur në një dasmë shqiptare në momentin kur kanë arritur në hotelin Aleksandar Palace në Shkup. Në sallën kryesore të këtij hoteli është mbajtur një …

Lexone

Ja si “çmendet” Noizy gjatë koncertit (Video)

Ja si “çmendet” Noizy gjatë koncertit (Video)

Reperi Noizy ka treguar se çfarë mund të bëjë ai gjatë një koncerti Vera është njëra prej stinëve më të zëna për reperët dhe këngëtarët shqiptarë. Ata janë nëpër koncerte në pothuajse të gjitha qytetet bregdetare shqiptare, por pavarësisht kësaj shumica e yjeve tona nuk kanë kohë që të ndalen …

Lexone