Home / ShowBiz (page 30)

ShowBiz

Kendall Jenner, transparente dhe provokuese në Kanë

Kendall Jenner i la pak vend imagjinatës në paraqitjen e saj në Festivalin e Kanës. Këmbët e zbuluara dhe me një veshje rrjetë, tërësisht transparente, modelja ka parakaluar në tapetin e kuq në Festivalin e Kanës.Pa më të voglin dyshim Kendall Jenner është prezantuar me veshjen më provokuese duke lënë “shoqet” në hije. E gjithë vëmendja ishte te modelja.1 of 712 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Kunata seksi zbulon planet verore të Icardit

Mauro Icardi ka 3 objektiva në këtë fund sezoni. Të sigurojë kualifikimin në Champions League me Interin për sezonin e ardhshëm, të fitojë Këpucën e Artë për herë të dytë në karrierë në Serie A dhe të jetë pjesë e Argjentinës në Kupën e Botës.Përfshirja në listën paraprake prej 35 emrash ka rritur shpresat e kapitenit të zikaltrve për të qenë pjesë e La Selecion në Rusi 2018, megjithatë ai që do të vendosë do të jetë trajneri i përfaqësues albiceleste Jorge Sampaoli i cili nuk e shikon edhe me aq sy të mirë Icardin.Por edhe në rast se nuk ia del të shkojë në Rusi, me kombëtaren argjentinase, Icardi duket se e ka një plan B, për pushimet verore. Këtë e zbulon kunata e tij, Zaira Nara që thotë se së bashku me Icardin dhe Wandën do të nisin një tur ekskursioni në kontinentin e Afrikës, nëse kapiteni i Interit nuk shkon në Botëror. Por çfarë kunate ka Maurito, motra e Wandës të lë pa fjalë me bukurinë dhe format e saj trupore.1 of 512 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Eurovision, kompanitë e basteve: Fiton Eleni Foureira

Në pritje të finales së Eurovision, nuk kishte sesi të mungonin diskutimet për favoritet e këtij viti. Ekspertët britanikë kanë krijuar një listë me koeficientet e secilit shtet pjesëmarrës.Kandidatja më e mundshme për të triumfuar sot në Portugali sipas këtyre eksperteve është Eleni Foureira, e cila përfaqëson Qipron.E dyta në listë renditet Netta Barzilai e Izraelit me këngën super ritmike: Toy Boy, të evidentuar që në fillim si një prej favoriteve të qarta të konkurrimit.Këngëtari Eugent Bushpepa renditet në vendin e 25-të, i pasuar vetëm nga Serbia. Këtë mbrëmje, ai do të ngjitet në skenën e Eurovizionit i 12-ti, pas Gjermanisë.1 of 312 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Kujdes zemrën…! Vajza e Sabianit zbërthen pantallonat dhe e shohin të gjithë

Vajza e këngëtarit të njohur ka ndezur zërish rrjetin.Keisi Medini ka zbërtyhyer pantallonat teksa pozon me nnjë body. Ajo gjithmonë ka qenë një tundim. Modelaj nuk mund të dukej më sexy se kaq.Veç postimeve dhe seteve fotografike që nxjerrin në pah anën më të nxehtë të saj, nga ajo nuk kemi parë ende projektet muzikore që u tha se do të publikonte.Burimi: Gazeta ExpressThe post Kujdes zemrën…! Vajza e Sabianit zbërthen pantallonat dhe e shohin të gjithë appeared first on Thashetheme VIP.

Lexone

Bella Hadid, mahnitëse në Festivalin e Kanës (Foto)

Ajo ka pushtuar pasarelat në të gjithë botën dhe sigurisht nuk kishte si të ndodhte ndryshe edhe në Festivalin e Kanës.Bukuroshja Bella Hadid tregoi se është mbretëresha e pasarelave, teksa parakaloi në tapetin e kuq të Kanës.21-vjeçarja i mahniti të gjithë veshur me një fustan të gjatë, elegant dhe që i rrinte kaq bukur.Bella tregoi edhe njëherë se është një supermodele.1 of 912 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Demi Rose ia kalon edhe Kim Kardashian, çmend pushuesit me këto linja

Ajo njihet për format e saj dhe menjëherë sapo është bërë e njohur për publikun të gjithë e kanë krahasuar atë me Kim Kardashian.Por ndërsa vitet kanë kaluar për Kim, Demi Rose fiton terren.Bukuroshja 23-vjeçarja ka ekspozuar sërish format e saj, këtë herë gjatë pushimeve në Ibiza.Demi shfaqet tejet seksi. Ndoshta edhe Kim do e ketë zili.The post Demi Rose ia kalon edhe Kim Kardashian, çmend pushuesit me këto linja appeared first on Thashetheme VIP.

Lexone

Demi Rose tregon format e kolme me bikini mikroskopike

1 of 6Ajo tregon me krenari format e saj të kolme me të cilat konkurron denjësisht femrat e famshme të klanit Kardashian.Dhe Demi Rose i sfidoi sërish Kardashianet teksa pozoi me format joshëse e veshur me bikinit e reja të linjës së saj ISAWITFIRST.COM në Ibiza.Modelja 23-vjeçare ka shpërfaqur format e saj të kolme e veshur me bikinit mikroskopike që nuk ia mbulonin dot asetet.11 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Rita Ora del hapur: Jam biseksuale

Pak kohë pas publikimit të këngës së saj të re “LGBT Anthem’ Girls”, Rita Ora ka zbuluar se është biseksuale.Këngëtarja 27 vjeçare ka treguar se në të kaluarën ka pasur eksperienca dhe me meshkuj dhe me femra.Ndërkohë që ndjekësit në rrjetet sociale e kanë përgëzuar Ritën për singëllin dedikuar komunitetit të LGBTI, ylli shqiptar tha se fraza e tekstit “Unë dua vetëm të puth vajza” ishte më e sinqerta që ka përdorur ndonjëherë në një këngë.Kënga është shkruar 2 vite më parë nga Rita Ora, së bashku me Cardi B, Charli XCX dhe Bebe Rexha.“Jam biseksuale 50/50 dhe nuk do ta fsheh. Nuk po fsheh çfarë jam apo kush jam”, tha Rita Ora për revistën “People”.11 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Jessica Immobile tregon sekretin e formës së mirë (Foto)

1 of 5Jessica Immobile vijon të tërheqë vëmendjen në rrjetet sociale, po aq sa i fejuari i saj Ciro, në fushën e lojës. Bashkëshortja e sulmuesit të Lazios ka postuar së fundi një video ku tregon se sa shumë punon në palestër, për të pasur një trup perfekt, ndërsa nuk kanë munguar as komentet ngacmuese të saj.Duke qenë se Ciro Immobile është i dëmtuar dhe në dyshim për ndeshjen kundër Interit më 20 Maj, nuk kanë munguar as sugjerimet humoristike, me fansat që i kërkojnë Jessicës të luajë në vend të sulmuesit të Lazios, në sfidën ndaj zikaltërve.11 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Tre shqiptarët nesër në finalen e Eurovizion, shqiponja i bashkon sërish

Ky Eurovision ishte paralajmëruar se do të ishte festivali shqiptar europian i këngës, e ndërsa më parë vinte vetëm me zërin e tyre të fuqishëm, tashmë po shfaqet edhe me figurë.Fillimisht siguruan finalen dy këngëtarët Eugent Bushpepa dhe Eleni Fureira në natën e parë gjysmëfinale, shqiptari tjetër Ermal Meta i ka pritur për në finalen e madhe që do të zhvillohet mbrëmjen e së shtunës në Lisbonë.E pas shqiponjës mes Eugent Bushpepës dhe Eleni Fureiras një tjetër “shqiponjë” është shfaqur në Lisbonë, këtë herë mes Eugent Bushpepës dhe Ermal Metës që përfaqëson Italinë.Ka qenë ky i fundit që ka postuar foton në rrjetet e tij sociale, si edhe bashkangjitur me të ka qenë edhe një foto që ai ka realizuar me Eleni Fureira, e cila në këtë Eurovision përfaqëson Qipron.11 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone