Home / ShowBiz (page 3)

ShowBiz

Dasmorët thyejnë urdhrin dhe nxjerrin videon/ Valle popullore dhe lule rozë në dasmën e Sarës dhe Ledionit

Ndonëse u përpoqën që ceremonia e tyre të ishte tërësisht private, duket se Sara dhe Ledioni nuk ja kanë dalë plotësisht. Thuhet madje se ata i kanë porositur të ftuarit të mos publikojnë imazhe nga dasma e tyre në rrjetet sociale.Por duket se dikush e ka thyer “urdhrin” dhe nga martesa e tyre luksoze në Como ka dalë tashmë edhe një video, publikuar nga Iconstyle. Ndonëse e filmuar në errësirë dhe pa identifikuar shumë të ftuarit që gjenden aty, videoja sjell një moment nga kërcimi i një valleje tiranase, me muzikën e Artiola Toskës.Edhe pse jo shumë e qartë, në video shihet dekori dhe lulet e shumta që dominojnë ambjentin, ndërsa ngjyra temë e ceremonisë është roza.The post Dasmorët thyejnë urdhrin dhe nxjerrin videon/ Valle popullore dhe lule rozë në dasmën e Sarës dhe Ledionit appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Pozoi me jastëkun në mes të këmbëve, ndjekësit e bëjnë për ”ujë të ftohtë”

Ashtu si motra e saj Enca edhe Uindi Haxhia e ka gjetur të udhës të bëhet e famshme duke treguar format seksi edhe pse nuk ka ndonjë talent specifik.Shpesh me postimet në Instagram, bukuroshja i provokon të gjithë duke publikuar poza hot dhe këtë e ka bërë edhe së fundmi.E veshur vetëm me robdishan dhe duke mbajtur jastëkun mes këmbëve, Uindi ka shkruar si përshkrim të fotos: “Duhet te ishe ti ne vend te jastëkut”.Por ky postim mesa duket i ka bërë fansat që të tallen dhe disa prej tyre kanë vendosur t’i japin kritika e këshilla të forta.Duhet te ishe ti ne vend te jastekut…A post shared by UindiHaxhia (@itsuindi) on Aug 13, 2018 at 9:51am PDTPër më shumë dy prej fansave që mesa duket e kanë prekur në tela me komentet e tyre, Uindi ja ka fshirë komente dhe ka lënë vetëm përgjigjet e saj si komente në foto./intv.al/Kliko mbi foto te shohesh komentet!The post Pozoi me jastëkun në mes të këmbëve, ndjekësit e bëjnë për ”ujë të ftohtë” appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Nofkat qesharake që pjestarët e familjes mbretërore kanë për njëri-tjetrin

Ne mund t’i njohim ata si Princi Harry dhe Meghan Markle dukesha e Sussexit , por këta të dy sigurisht që nuk e thërrasin njëra-tjetrin me titujt e tyre formalë. Si të gjithë njerëzit e thjeshtë dhe pjestarët e familjes mbretërore kanë nofka e shkurtime emrash me përkëdheli.Sipas Hello Magazine, Harry nuk është treguar tejet kreativ me nofkën që ka zgjedhur pasi e quan gruan e tij thjesht Meg, një shkurtim i emrit të saj të gjatë ndërsa ajo e thërret Haz. Duket se më kreativi në familjen mbretërore është Princi Charles i cili ka zgjedhur ta thërrasë nusen e re sipas metalit më të fortë natyral në tokë, tungsten.Ndërkohë, Hello raporton se shokët e thërraësin Princit Harry “Spike” sipas emrit të llogarisë së fshehtë që kishte në facebook para katër vitesh. Revista gjithashtu raporton se miqtë e Harry-it i drejtoheshin atij dh me nofkën Harry Potter. Goxha me humor apo jo… CosmopolitanThe post Nofkat qesharake që pjestarët e familjes mbretërore kanë për njëri-tjetrin appeared first..

Lexone

David Beckham rrëfen sekretin ‘turpërues’! Mbushte të brendshmet me…

David Beckham mbushte të brendshmet e tij me çorape për setet fotografike të Armani Underwear , të paktën kështu deklaron komediani James Corden.James ka treguar se ai zbuloi sekretin e futbollistit të njohur kur ai po realizonte një set fotografik të ngjashëm me atë të Beckham për revistën Heat.Komediani tha se futbollisti e telefonoi atë për t’i rrëfyer “sekretin turpërues”.“Davidi më tha se fuste më shumë çorape në të brendshmet e tij se sa unë”, ka rrëfyer James.Me siguri kjo ka qenë një shaka e humoristit, ashtu si ai e ka zakon, ose mund të ketë ndodhur vërtetë. Për këtë do të na duhet një deklaratë nga David, por gjithsesi na duket kaq qesharake!The post David Beckham rrëfen sekretin ‘turpërues’! Mbushte të brendshmet me… appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Rekord aplikimesh në ‘The Voice Kids 3’! Nesër sërish audicione në Tiranë

Kjo ishte padyshim një ditë e shumëpritur nga të interesuarit. Përveç aplikimeve të regjistruara në database të ‘The Voice Kids’ ka pasur edhe shumë të tjerë u paraqitën direkt në audicion, ashtu sikundër ishte bërë thirrje edhe nëpërmjet rrjeteve sociale.Pavarësisht kësaj gjithçka rezultoi jashtë parashikimeve, pasi ‘The Voice Kids’ thyen rekord krahasuar me dy edicionet e shkuara.Për shkak të fluksit të aplikantëve, Audicionet e Tiranës për ‘The Voice Kids’ do të vazhdojnë nesër prej orës 11:00, duke ju dhënë kështu mundësi të gjithë atyre që nuk mundën të bënin audicionin sot, të vijnë të provojnë zërin, nesër, në ambientet e studiove të Top Channel.8 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Rita Ora ‘topless’ në Itali (Foto)

Rita Ora po kalon momente të bukura me të dashurin e saj në Toskana të Italisë. Ylli është fotografuar ‘topless’, ndërkohë që i dashuri i saj Andrew Watt “kujdesej” për të.Pa make-up dhe me flokët e kuqe, Rita dukje e mrekullueshme.1 of 108 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Videoklipi i Kupës së Botës, Era Istrefi dhuron spektakël

Për herë të parë është publikuar videoklipi i këngës zyrtare të këngës së Botës. Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi, në bashkëpunimin me Uill Smith dhe Niki Xhem kanë bashkuar forcat për të sjellë super hitin e kësaj vere.“Live it Up” është një këngë që e ka të garantuar suksesin gjatë kësaj vere, falë të qenit ritmike, në qendër të vëmendjes për shkak të futbollit, sportit më të përhapur në mbarë botën, e gjithashtu për pjesëmarrësit në të.Prodhim i producentit Diplo, kënga është e gjitha në anglisht, por ajo që të bie në sy është zëri kumbues i Era Istrefit në refren, teksa ajo është dhe pjesa qendrore e këngës.Kënga është publikuar në “Youtube” nga Niki Xhem dhe pritet të jetë hiti më i dëgjuar i verës.8 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Wanda dhe Mauro, pushime me “drita të kuqe” (Foto)

Nga safari në Afrikë, në detin e Seychelles hapi është i shkurtër për Wanda Nara-n dhe Mauro Icardi-n, të cilët vazhdojnë pushimet në çift larg nga fëmijët. Për bukuroshen seksi nga Argjentina është koha e bikinit: pas provave gjenerale para pasqyrës, biondia ka publikuar foto të tjera “hot”.1 of 9Adhurohen, përqafohen dhe puthen në parajsën tokësore ku janë vetëm ata. Pjesa tjetër nuk ka rëndësi. Wanda dhe Mauro larg mondanitetit milanez, pushojnë nën rrezet e diellit nudo. Futbollisti i Interit me tatuazhe në trup dhe Nara që është një “eksploziv” i feminilitetit. Një “zoom” mbi dekolte dhe të pasmet që tregon në plazh të lënë pa frymë…8 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Belen Rodriguez e vetmuar, por provokuese (Foto)

Pas zërave mbi krizën me Andrea Iannnone-n (duket nga puna), Belen Rodriguez ka shmangur fotografët.Në një event në Milano, “showgirl”-i argiuentinas është shfaqur me një fustan që i tregonte të gjithë dekoltenë (as sa ka qenë e detyruar të mbajë me dorë gjoksin ndërsa ngjitet dhe zbret shkallët për të shmangur “spektaklin”) dhe me kofshët që tundonin jo pak.Belen nuk iu është përgjigjur pyetjeve, por është shfaqur gjithnjë e më shumë sensuale e intriguese, duke i lënë fansat pa frymë.1 of 188 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone