Home / ShowBiz (page 20)

ShowBiz

Shoqet seksi i bëjnë foto ‘hot’ njëra-tjetrës (Foto)

Ato janë të famshme për miqësinë e tyre.Dhe të martën, Kendall Jenner dhe Hailey Baldwin postuan në Instagram pak frymëzim nga vetë ato duke shijuar verë në një vaskë.Kendall, 22 vjeç shijonte një gotë vere, teksa ajo paraqitej vetëm me të brendshme Calvin Klein dhe për më tepër foto ishte e shkrepur nga 21-vjeçarja Hailey.1 of 7Kendall kishte një peshqir të mbështjellë rreth flokëve të saj për të ndezur më tepër pamjen.Pas saj një foto e ka postuar edhe Hiley, teksa i gëzohej pijes së verës në një dush. Të hënën e parë të këtij muaji, të dyja modelet paraqitën një stuhi në Met Gala, ku dukeshin superseksi.23 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Laura imiton Pamela Anderson-in (Foto)

Gjithnjë ironike, “showgirl”-i spanjoll Laura Barriales, e cila ka publikuar disa foto që ngjasojnë me filmin e famshëm “Baywatch”. “Pamela? Thuajse…”, – ka shkruar ajo në rrjetet sociale, duke iu referuar aktores dhe modeles amerikane Anderson.1 of 8Me një kostum të kuq ‘body’, edhe Laura ka treguar linjat e trupit buzë detit. Dhe është e gjitha për t’u adhuruar!23 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Gazetarja-modele me forma bombastike (Foto)

Erika Fernadez është një modele kolumbiane që ka një pasion të madh për sportin. Ajo ka mundur të depërtojë në botën e futbollit si prezantuese në kanalin meksikan Fox Sport, duke shfrytëzuar hiret e saj.Erika është shfaqur shpeshherë me bikini në transmetimet e drejtpërdrejta, pasi ka humbur bastin me pyetjet rreth futbollit.1 of 8Modelja me forma bombastike u bë e famshme edhe për intervistën që realizoi me Ronaldinhon, ndërsa në “Rusi 2018” do të jetë e pranishme për të mbështetur Kolumbinë.23 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Armina shtatzënë? Blogerja zbulon të vërtetën

Është shkruar shumë nëpër portale e në gazeta se Armina Mevlani është shtatzënë, por a është e vërtetë kjo gjë?Blogerja zbuloi të vërtetën në një lidhje telefonike në “Pop Culture” në Top Channel. E pyetur nga Kelvi se a është e vërtetë se ajo është shtatzënë, Armina u përgjigj: “e përgënjeshtroj kategorikisht këtë lajm. Nuk është aspak i vërtetë. Njerëzit kanë shumë kureshtje që te gjërat personale të shkojnë përtej kufijve, duke përdorur foto nga më të ndryshmet dhe duke i komentuar sipas dëshirave të tyre. Ne do t’i bëjmë gjërat me ngadalë. Unë jam e re dhe shumë e ngarkuar me punë”, tha Armina.Ai foli edhe për dasmën me Shkëlzen Berishën, duke thënë se nuk do të ketë një ceremoni këtë vit. “Dasma nuk do të organizohet të këtë vit, por do ta bëjmë shumë afër. Përgatitjet kanë filluar. Dasmën do ta bëjmë në Shqipëri, por jam akoma duke i parë gjërat.Po për dasmën mbretërore të Harry dhe Meghan, çfarë mendon ajo: “Meghan më pëlqen shumë. Por mendoj se fustani ishte më i thjesht ..

Lexone

Notis Sfakianakis në Tiranë: Nuk i kam ofenduar kurrë shqiptarët

Këngëtari i njohur grek Notis Sfakianakis ka mbërritur në Tirane për koncertin e së enjtes në Pallatin e Kongreseve. Nisur nga reagimet qe ka patur për këtë koncert, Sfakianakis thotë për Top Channel se nuk i ka ofenduar asnjëherë shqiptaret, por mediat sipas tij e kane manipuluar.Top Channel: E dini që keni shumë fansa këtu? Notis Sfakianakis: Po. E di që janë shumë shqiptarë që më njohin e më duan e pëlqejnë këngët e mia. Si dhe shumica e shqiptarëve që janë në Greqi di që i dëgjojnë këngët e mia.Top Channel: Le ta nisim me Soma Mu, një prej hiteve tuaja më të mëdha. Si ka lindur kjo këngë? Notis Sfakianakis: Jam shumë i lumtur që e njihni këngën Soma Mu. Besoj që do ta dinë edhe persona të tjerë. Kjo do bëntë të mundur që në koncert ta këndojmë të gjithë së bashku refrenin. Isha në studion time, duke bërë gati albumin “hapa e pestë”. Dhe bashkë me kompozitorët, duke luajtur në kitarë, na lindi idea që të krijonim këtë këngë. Menjëherë e kuptuam që kjo duhet të ishte kënga e albu..

Lexone

Armina shtatzënë? Blogerja zbulon të vërtetën në “Pop Culture”

Është shkruar shumë nëpër portale e në gazeta se Armina Mevlani është shtatzënë, por a është e vërtetë kjo gjë?Blogerja zbuloi të vërtetën në një lidhje telefonike në “Pop Culture” në Top Channel. E pyetur nga Kelvi se a është e vërtetë se ajo është shtatzënë, Armina u përgjigj: “e përgënjeshtroj kategorikisht këtë lajm. Nuk është aspak i vërtetë. Njerëzit kanë shumë kureshtje që te gjërat personale të shkojnë përtej kufijve, duke përdorur foto nga më të ndryshmet dhe duke i komentuar sipas dëshirave të tyre. Ne do t’i bëjmë gjërat me ngadalë. Unë jam e re dhe shumë e ngarkuar me punë”, tha Armina.Ai foli edhe për dasmën me Shkëlzen Berishën, duke thënë se nuk do të ketë një ceremoni këtë vit. “Dasma nuk do të organizohet të këtë vit, por do ta bëjmë shumë afër. Përgatitjet kanë filluar. Dasmën do ta bëjmë në Shqipëri, por jam akoma duke i parë gjërat.Po për dasmën mbretërore të Harry dhe Meghan, çfarë mendon ajo: “Meghan më pëlqen shumë. Por mendoj se fustani ishte më i thjesht ..

Lexone

E fejuara e Pelle “mahnit” sërish në Instagram (Foto)

1 of 5Viky Varga është e fejuara e sulmuesit të kombëtares italiane, Graziano Pelle dhe është një prej femrave që tërheqin vëmendjen më të madhe të fansave të futbollit dhe jo vetëm, në rrjetet sociale.Bukuroshja seksi po nxiton të bëjë provat për sezonin e ri veror në Instagramin e saj, ku janë shumë ndjekës dhe ajo i ka ftuar të gjithë ta ndihmojnë për të bërë zgjedhjen më të mirë.Në mungesë të Italisë në finalet e kampionatit botëror, futbollistët italianë do të jenë shumë të ndjekur vetëm në rrjetet sociale, përkrah të fejuarave të tyre seksi. Graziano Pelle ka shumë për të treguar, pasi Viky Varga duket se është goli më i bukur që sulmuesi ka shënuar në karrierën e tij.22 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Danjeli shkroi se u ndanë, por çfarë thotë Fotinia?

Ata ishin çifti fitues i “Big Brother 9”, në të cilin u njohën, dashuruar dhe madje edhe u martuan. Është fjala për Danjelin dhe Fotininë. Por a janë më bashkë çifti simpatik?Një natë më parë, Danjeli i befasoi të gjithë duke publikuar një “Insta Story”, ku shkruante se martesa e tyre është ndërprerë.“Janë disa arsye përse unë dhe Fotini kemi vendosur të ndërpresim këtë lidhje duke gëzuar respekt për çdo të mirë dhe të keqe që kemi kaluar së bashku dhe sigurisht për njëri-tjetrin”, shkroi Danjeli në “Insta Story”.Por e kontaktuar nga “Pop Culture”, Fotinia ka thënë krejt të kundërtën. Ajo ka thënë se ata vazhdojnë të jenë bashkë, madje janë duke përgatitur ceremoninë e dasmës në muajin shtator.22 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Ronaldo dhe Georgina puthje e përqafime në Ibiza (Foto)

Ata mirëpritën ardhjen në jetë të vajzës Alana Martina gjashtë muaj më parë, pas vetëm një viti së bashku.Legjenda e futbollit Cristiano Ronaldo dhe e dashura e tij e mahnitshme Georgina Rodriguez ende duken shumë si një çift të dashuruarish, teksa me fizikun në superformë po shijojnë pushimet në plazhin e Ibizas.1 of 1033-vjeçari dhe partnerja e tij, 24-vjeçare, treguan trupat e tyre fantastik, teksa putheshin dhe përqafoheshin në ujë. E teksa po dilnin me djalin e tij të madh, Cristiano Jrr, Georgina shihet duke luajtur me një unazë diamanti në gishtin e saj.Georgina kishte veshur një palë bikini gri, ndërsa Ronaldo tregoi muskujt e tij në pantallona të shkurtra të zeza dhe mbante një kapele “Trucker”.22 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Notis Sfakianakis në Tiranë: Mediat manipulojnë, këtu jemi në Iliri

Në Tiranë ka mbërritur këngëtari grek Notis Sfakianakis, i cili do të interpretojë këngët e tij më të mira në një shfaqje në Pallatin e Kongreseve.Notis vjen për herë të parë në Shqipëri dhe ka edhe një mesazh në gjuhën shqipe për të gjithë shqiptarët.Në Shqipëri ka patur komente së fundmi sa i përket disa deklaratave që thuhet se keni bërë për Shqipërinë dhe shqiptarët ku i konsideroni si racë inferiore?Nuk i kam thënë kurrë këto fjalë. Mediat më kanë manipuluar. Dhe diçka tjetër, fakti që këtu jemi në Iliri kjo i thotë të gjitha.Ta ftojmë publikun së bashku në Pallatin e Kongreseve të enjten…Ju dua shumë, ju pres në Pallatin e Kongreseve!Intervistën e plotë do keni mundësi ta ndiqni në edicionin kryesor të lajmeve në orën 19.30.22 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone