Home / ShowBiz (page 2)

ShowBiz

Shkenda Dubova ia huq me anglisht

Si gjithmonë, PRIVE kap gjëra të cilat juve mund t’ju ikin…Kësaj radhe, këngëtarja e njohur, Shkenda, ka bërë një koment nën fotografinë e mikes së saj të mirë, modeles Arbnora Ademaj.Por, Shkenda duket se ka pak probleme me anglishten.Në vend të ‘You are my sweet heart’ ajo ka shkruar ‘You are my sweet heard’.Me sa duket, këngëtarja e ka parë gabimin në të shkruar pasi fshiu komentin duke e kthyer në vetëm disa emoji.Më poshtë fakti…

Lexone

Ronelës nuk i ka mbetur asgjë tjetër veç t’i tregoj edhe notat e gjimnazit

Vështirë e besueshme, se një karakter tejet rebel si i Ronëla Hajatit do të mbahej për një nxënëse të shkëlqyer, shkruan Kosovarja.Këtë, e bën të ditur vetë këngëtarja përmes llograisë sociale Instagram, ku ka publikuar një sër përgjigjesh për gjithçka që ndjekësit e saj kanë shprehur interesim, apo nuk kanë ditur në lidhje me të.E në mesin e tyre, Ronela dha edhe një detaj mjaft të rëndësishëm, sa i përket jetës së saj si nxënëse në fillore e gjimnaz, teksa siç është shprehur këngëtarja, përveç notës më të lartë, asnjë notë tjetër nuk përfshihej në vlerësimin e saj.Ja fotoja, të cilën e ka publikuar e që përmban edhe përshkrimin e lartcekur.

Lexone

Këta dy fëmijë në foto, sot i kanë ‘pushtuar’ zemrat e shqiptarëve me këngët e tyre

Reperët nga Ferizaji, Getinjo dhe Mozzik janë mjaft të dashur për publikun.Ata deri më tani kanë arritur të realizojnë këngë dhe hite të shumta që u pritën mjaft mirë nga fansat, shkruan lajmi net.Duke qenë se janë të barabartë edhe në muzikë, Mozzik para pak çastesh ndau një foto me vëllaun e tij, teksa shfaqen kur ishin të vegjël. “1 € + 1 € = 2 € “, ka shkruar ai.Dyshja ka kohë që janë larguar nga grupi “On Records”, ku tanimë ndaras po sjellin projekte tejet të suksesshme. Mozzik po ashtu së shpejti pritet të bëhet baba për herë të parë.1 € + 1 € = 2 € @getinjoA post shared by MOZZIK (@mozzik) on Aug 14, 2018 at 9:32am PDT

Lexone

Cima ka një kërkesë befasuese për ju!

Ai vazhdon të jetë ndër humoristët më të kërkuar.Edhe sot Rasim Thaçi mbetet ndër humoristët më aktiv, duke sjellë skena të shumta humoristike, shkruan Kosovarja.Kohëve të fundit, ai po publikon imazhe të shumta nga e kaluara e tij, duke na kthyer në kohë, teksa e shfaq veten e tij kur ka qenë i vogël.Një nga ato imazhe është edhe fotoja familjare, ku shihet Cima kur ka qenë i vogël, pranë familjes së tij. “Viti 1955… cili jam unë?” ka shkruar ai në foton e lezetshme, duke kërkuar nga fansat e tij se a e gjejnë se cili është Cima.Komentet kanë qenë të shumta, duke treguar se cili është aktori. Po ju, e dini cili është?

Lexone

Alba Hoxha pozon me bikini, komenti i Albi Nakos do t’ju habisë

Alba Hoxha,balerina e televizionit Klan dhe së fundmi prezantuesja e motit në këtë televizion ,sipas medieve rozë po përjeton një romancë me balerinin Albi Nako.Ata janë ndër çiftet më të përfolur të momentit.Mesa duket dyshja Alba Hoxha dhe Albi Nako kanë vendosur të mos fshihen më.Çifti është duke përjetuar një romancë, që sa vjen dhe po forcohet më shumë.Kjo vihet re edhe në rrjetet sociale.Balerina nuk ka ditur të ndalet me postime në këto të ditë të nxehta.Ajo ka pozuar me bikinin në pishinë.Përveç linjave perfekte, që ka bukuroshja bie në sy dhe komenti i Albit që i thotë “Unë di që do shihemi në ‘Klan’ për tjetër gjë”.ImageDhe përgjigja e Albës nuk mund të mungonte duke shkruajtur vetëm një fjalë “Kërcim”.The post Alba Hoxha pozon me bikini, komenti i Albi Nakos do t’ju habisë appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Zbuloni sa i ka kushtuar veshja Lori Hoxhës në dasmën e Sarës

Dasma e Sarës dhe Ledionit e cila është mbajtur mbrëmjen e së shtunës në Komo të Italisë rrëmbeu vëmendjen e mediave rozë.Ndërkohë që fustanin e nuses e zbuluam, e dyta për nga rëndësia por edhe kurioziteti ka qenë veshja e Lori Hoxhës, motrës së saj.Ndryshe nga gjithë të ftuarat, Lori ka zgjedhur një kostum në ngjyrë të kuqe të “Dolce Gabbanna”-s. Kostumi me mëngë të gjata, e ka kombinuar me një cantë në ngjyrë të kuqe, vathë dhe këpucë të zeza.Kostumi është i Dolce & Gabbana dhe ka kushtuar plot 2.950 Euro, ndërsa këpucët 725 euro.The post Zbuloni sa i ka kushtuar veshja Lori Hoxhës në dasmën e Sarës appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Këto pozicione të modeles do t’ju lënë pa frymë

Modelja,aktorja Lindasy Pelas së fundmi ka publikuar një set fotosh në Instagram,ku duket shumë joshëse, seksi dhe e thjeshtë.Modelja gjithmonë ka ditur të tërheq vëmëndje dhe kësaj rradhe besoj se ja ka dal. Një femër si Pelas, vështirë që do ta refuzonte ndokush!The post Këto pozicione të modeles do t’ju lënë pa frymë appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

‘Sarpit’ nuk i ndahen skandalet, zihet me të dashurën në publik

Aktori turk Çagatay Ulusoy i njohur për rolin e Sarp në serialin i “Infiltruari, kohët e fundit e ka fituar vëmendjen mediatike vetëm me ngjarje negative.Pasi u arrestua me akuzën e përdorimit të drogës një tjetër skandal në jetën private është zbuluar.Çagatay Ulusoy prej disa kohësh është lidhur me Duygu Sarisin, me të cilën njohja ka ndodhur në xhirimet e serialit ‘Infiltruari’.ImagePara pak kohësh u ndanë, ndërsa së fundmi janë rilidhur.Mediat turke kanë zbuluar se gjatë një feste mes miqsh, dy të rinjtë janë grindur keq, pasi aktori e injoronte vazhdimisht të dashurën e tij dhe ajo ka shpërthyer në skena xhelozie.Dy të rinjtë janë larguar nga festa menjëherë pas debatit.The post ‘Sarpit’ nuk i ndahen skandalet, zihet me të dashurën në publik appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Dalin foto intime, Kim i hap këmbët shqiptarit

Nuk ka dyshim se Kim Kardashian me ditë të tëra i planifikon përgatitjet për daljet e saja në tapetin e kuq.Po ashtu të gjithë e dimë rolin e vështirë që ka Mario për tu kujdesur për pamjen e Kim.Ai së fundmi ai ka publikuar disa foto duke u shprehur: “Desha të shpërndaja disa fotografi nga prapaskena e dukjeve të mia të preferuara që kemi bërë në vitin 2016.Këtu mund të shihni paksa nga ajo që ndodh në realitet para daljeve në tapetin e kuq.Kur një femër ka nevojë për makiazh trupor, unë duhet të punoj.Punë e vështirë”, ka thënë ai me shaka.The post Dalin foto intime, Kim i hap këmbët shqiptarit appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

As Xhensila as Ajka! Bes Kallaku habit me deklaratën: ‘’Lumturia më e madhe është kur…’’

Vetëm para pak ditësh erdhi në jetë vogëlushja e tij Ajka dhe tashmë po të mendojmë se në çfarë konsiston lumturia e Bes Kallakut, fakti se ai tashmë është berë baba duket se është përgjigjia me më shumë peshë për këtë dilemë.Sigurisht që Besi është i lumtur që ka dy vajza super të ëmbla si Xhensila Myrtezaj dhe vogëlushja e tij Ajka, por ka raste kur lumturia për aktorin e famshëm ka edhe pamje tjetër.Këtë e ka treguar vetë ai me një postim në Instagram, teksa në një foto tipike të stilit të Besit shihen patate të skuqura, domate, djath dhe një kriko birre.“Lumturia më e madhe është kur njeriu kënaqet me aq sa ka djath , domote , patate”, shkruan Bes Kallaku në foton e postuar./intv.al/The post As Xhensila as Ajka! Bes Kallaku habit me deklaratën: ‘’Lumturia më e madhe është kur…’’ appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone