Home / ShowBiz

ShowBiz

Kur gjoksmadhja Loise e fillon vitin me shkurorëzim nga burri

Kur gjoksmadhja Loise e fillon vitin me shkurorëzim nga burri

Gjoksmadhja Louise Redknapp e ka gjuajtur unazën e martesës për herë të parë pas ndarjes nga burri i saj Jamie Të premten, ajo lajmëroi që do të shkurorëzohet nga ish futbollisti Jamie Redknapp por zyrtarisht ajo tregoi se është beqare duke hedhur unazën e saj të martesës para një performance …

Lexone

Eni Çobani mesazh emocionues për pikën e dobët në jetë

Eni Çobani mesazh emocionues për pikën e dobët në jetë

Juristja e njohur Eni Çobani, të cilën jemi mësuar ta shohim çdo të diel me rubrikën ‘’Shihemi në gjyq’’ ka emocionuar me një urim për djalin e saj të vetëm në 19 vjetorin e tij të lindjes. Eni thotë se për të këto vite kanë kaluar sa hap e mbyll …

Lexone

Aurela Hoxha me poza ‘të nxehta’ në Instagram

Aurela Hoxha me poza ‘të nxehta’ në Instagram

Modelja e njohur Aurela Hoxha është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Shpesh, ajo publikon imazhe të ndryshme nga përditshmëria e saj, ndërsa jo të pakta janë rastet kur bukuroshja ndan me ndjekësit e saj edhe ndonjë imazh provokues. Së fundmi, ajo ka publikuar në rrjetin social Instagram, …

Lexone

E diela e Amit dhe e Joelit…ja si argëtohen nënë e bir!

E diela e Amit dhe e Joelit...ja si argëtohen nënë e bir!

Moderatorja Amarda Toska duket se këtë të dielë ka vendosur ta kalojë së bashku me vogëlushin e saj Joel. Ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto të saj së bashku me Joelin ku shkruan se ai është gëzimi i jetës së saj. Nënë e bir duken mjaft të afërt …

Lexone