Home / Kurioz (page 214)

Kurioz

Pse ky cift i ka te gjithe kunder, detaji (Video)

Një burrë dhe një vajzë janë bërë trend në rrjetet sociale dhe gjithçka për shkak të një puthjeje të pazakontë. Rrjeti “shpërtheu” me këtë rast. Deri më tani nuk ka një informacion të gjërë për ta, përveç faktit se diferenca e moshës duket mjaft e thelluar. Burri shfaqet vetëm me …

Lexone

Këto janë bandat më të frikshme në Shqipëri

Mbi ta rëndojnë akuzat më të rënda, vrasje, grabitje, përdhunime, trafik droge, armësh e qenie njerëzore deri dhe terrorizëm. Kanë ekzekutuar me dhjetëra njerëz, armiq dhe miq të tyre, por edhe punonjës policie. Disa nga anëtarët e këtyre bandave janë të arrestuar dhe kanë marrë dënimin nga gjykatat shqiptare. Të …

Lexone

Fakte të reja, UFO-t ishin të pranishëm në kryqëzimin e Jezusit

FOTO/ Fakte të reja, UFO-t ishin të pranishëm në kryqëzimin e Jezusit

Ekspertët e teorive konspirative po mbushin rrjetin me pretendime se alienët ishin të pranishëm gjatë kryqëzimit të Krishtit. Shkak janë bërë ikonat në një kishë në Gjeorgji. Në katedralen Sevtitskhoveli ka disa vizatime të kryqëzimit të Krishtit. Skeptikët thonë se duken sikur janë objekte fluturuese. Kurse klerikët thonë se nuk …

Lexone

Tragjedi në familje, dy vëllezër gjenden të vrarë në …

Tragjedi në familje, dy vëllezër gjenden të vrarë  në ...

Dy vëllezër janë gjendur të vrarë në fshatin Krushec të Pejës. Lajmin e ka konfirmuar kryeprokurori i Pejës, Agim Kurmehaj. Kryeprokurori tha se akoma nuk ka persona të dyshuar për këtë rast, ndërsa hetimet janë duke vazhduar. Ndërsa trupat e të vrarëve janë dërguar për autopsi

Lexone