ShowBiz

Zbuloni sa i ka kushtuar veshja Lori Hoxhës në dasmën e Sarës

Dasma e Sarës dhe Ledionit e cila është mbajtur mbrëmjen e së shtunës në Komo të Italisë rrëmbeu vëmendjen e mediave rozë.

Ndërkohë që fustanin e nuses e zbuluam, e dyta për nga rëndësia por edhe kurioziteti ka qenë veshja e Lori Hoxhës, motrës së saj.

Ndryshe nga gjithë të ftuarat, Lori ka zgjedhur një kostum në ngjyrë të kuqe të “Dolce Gabbanna”-s. Kostumi me mëngë të gjata, e ka kombinuar me një cantë në ngjyrë të kuqe, vathë dhe këpucë të zeza.

Kostumi është i Dolce & Gabbana dhe ka kushtuar plot 2.950 Euro, ndërsa këpucët 725 euro.

The post Zbuloni sa i ka kushtuar veshja Lori Hoxhës në dasmën e Sarës appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...

Dasma e Sarës dhe Ledionit e cila është mbajtur mbrëmjen e së shtunës në Komo të Italisë rrëmbeu vëmendjen e mediave rozë.

Ndërkohë që fustanin e nuses e zbuluam, e dyta për nga rëndësia por edhe kurioziteti ka qenë veshja e Lori Hoxhës, motrës së saj.

Ndryshe nga gjithë të ftuarat, Lori ka zgjedhur një kostum në ngjyrë të kuqe të “Dolce Gabbanna”-s. Kostumi me mëngë të gjata, e ka kombinuar me një cantë në ngjyrë të kuqe, vathë dhe këpucë të zeza.

Kostumi është i Dolce & Gabbana dhe ka kushtuar plot 2.950 Euro, ndërsa këpucët 725 euro.

The post Zbuloni sa i ka kushtuar veshja Lori Hoxhës në dasmën e Sarës appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Zbuloni sa i ka kushtuar veshja Lori Hoxhës në dasmën e Sarës Zbuloni sa i ka kushtuar veshja Lori Hoxhës në dasmën e SarësRating: 5.0
To Top