Home / ShowBiz / Zbulohet e vërteta shokuese, Kjo është arsyeja pse Shyhretja nuk flet me Shkurten! (Video)
Zbulohet e vërteta shokuese, Kjo është arsyeja pse Shyhretja nuk flet me Shkurten! (Video)

Zbulohet e vërteta shokuese, Kjo është arsyeja pse Shyhretja nuk flet me Shkurten! (Video)

Zbulohet e vërteta shokuese, Kjo është arsyeja pse Shyhretja nuk flet me Shkurten! (Video)
Zbulohet e vërteta shokuese, Kjo është arsyeja pse Shyhretja nuk flet me Shkurten! (Video)

Njëra ndër këngëtare e muzikës popullore, Shyhrete Behluli e cila ishte e ftuar në emisionin “Kojshia Show” është rrëfyer për jetën e saj private.
Shyhretja ka zbuluar shumë gjera nga jeta e saj private, madje ajo ka treguar edhe arsyen se pse nuk flet me Shkurte Fejzën, e cila u përfol shumë në mediat rozë, se cila ishte arsyeja që Shkurte Fejza nuk ishte në dasmën e djalit të Shyhrete Behlulit.
Më poshtë mund ta ndiqni emisionin e plotë:

Video

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje