Home / ShowBiz / Zanfina e ‘deklason’ Adelinën, ja çka bëri për ‘inat’ të saj

Zanfina e ‘deklason’ Adelinën, ja çka bëri për ‘inat’ të saj

Adelina dhe Zanfina janë motrat e famshme të cilat i qëndruan pranë njëra-tjetrës gjatë gjithë kohës.

Dy motrat shpesh edhe erdhën me këngë të përbashkëta të cilat u pëlqyen shumë nga publiku, përcjell ORAinfo.

Me rikthimin e Adelinës në skenë, u rikthye edhe dyshja së bashku në media.

Së fundi Adelina mori vëmendjen me paraqitjet e saj skenike, por më inferiore nuk po qëndron as Zanfina.

Ajo u paraqit me një grim profesional me të cilin po e deklason edhe motrës e saj me pamje./ORAinfo/.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje