ShowBiz

Zaimina Vasjari shtatzënë, ja si duket këngëtarja (Foto)

Zaimina Vasjari shtatzënë, ja si duket këngëtarja (Foto)Prej kohësh këngëtarja dhe sipërmarrësja Zaimina Vasjari është shkëputur nga rrjetet sociale. Ajo ka preferuar të qëndrojë larg rrjeteve sociale pas lajmit se është në pritje të fëmijës së saj të parë. Por ajo ka thyer heshtjen me një foto ku duken në super formë. Nga pamjet duket se në fizikun e saj nuk ka ndryshuar asgjë. Por nuk dihet nëse kjo është një foto e realizuar kohët e fundit.
Loading...

Zaimina Vasjari shtatzënë, ja si duket këngëtarja (Foto)Prej kohësh këngëtarja dhe sipërmarrësja Zaimina Vasjari është shkëputur nga rrjetet sociale. Ajo ka preferuar të qëndrojë larg rrjeteve sociale pas lajmit se është në pritje të fëmijës së saj të parë. Por ajo ka thyer heshtjen me një foto ku duken në super formë. Nga pamjet duket se në fizikun e saj nuk ka ndryshuar asgjë. Por nuk dihet nëse kjo është një foto e realizuar kohët e fundit.

Prej kohësh këngëtarja dhe sipërmarrësja Zaimina Vasjari është shkëputur nga rrjetet sociale.

Ajo ka preferuar të qëndrojë larg rrjeteve sociale pas lajmit se është në pritje të fëmijës së saj të parë. Por ajo ka thyer heshtjen me një foto ku duken në super formë.

Nga pamjet duket se në fizikun e saj nuk ka ndryshuar asgjë. Por nuk dihet nëse kjo është një foto e realizuar kohët e fundit. /Gazeta Express/

 

Zaimina Vasjari shtatzënë, ja si duket këngëtarja (Foto)Prej kohësh këngëtarja dhe sipërmarrësja Zaimina Vasjari është shkëputur nga rrjetet sociale. Ajo ka preferuar të qëndrojë larg rrjeteve sociale pas lajmit se është në pritje të fëmijës së saj të parë. Por ajo ka thyer heshtjen me një foto ku duken në super formë. Nga pamjet duket se në fizikun e saj nuk ka ndryshuar asgjë. Por nuk dihet nëse kjo është një foto e realizuar kohët e fundit.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Zaimina Vasjari shtatzënë, ja si duket këngëtarja (Foto) Zaimina Vasjari shtatzënë, ja si duket këngëtarja (Foto)Rating: 5.0
To Top