Home / ShowBiz / Xhensila, duet me Irkenc Hykën (VIDEO)
Xhensila, duet me Irkenc Hykën (VIDEO)

Xhensila, duet me Irkenc Hykën (VIDEO)

Xhensila, duet me Irkenc Hykën (VIDEO)

“Si të jem mirë” mban titullin kënga më e re që ka ardhur si bashkëpunim ndërmjet Irkenc Hykës dhe Xhensila Myrtezajt.

Është edhe kjo një këngë me ritme verore për t’iu përshtatur sezonit që padyshim se do të pëlqehet nga fansat e dy këngëtarëve.

Irkenc Hyka e ka bërë muzikën e kësaj kënge, me tekst të Petro Xhori.

Miksimi dhe masterizimi është bërë nga Jojo i Unix Production

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje