ShowBiz

Wanda Nara nudo, Ikardi: Majmunët duan ta shohin në dush (Foto)

Bomberi i Interit, Mauro Icardi është “arratisur” në Safari me bashkëshorten e tij seksi Wanda Nara duke lënë pas krahëve hidhërimin për ftesën e munguar nga tekniku i Argjentinës për të përfaqësuar kombin e tij në Botërorin Rusi 2018.

Me Icardin e mërzitut, kjo verë pritet të jetë më e nxehtë për Wandan, e cila ka shpërthyer me fotot e saj në rrjetet sociale.

1 of 8

Sulmuesi i Interit ka shkrepur një foto shumë të nxehtë të Wandas, e cila ishte duke bërë dush, ndërsa nga krahu tjetër i xhamit majmumët admironin format perfekte të biondes argjentinase.

Dhe komenti pikant i Icardit ishte: “S’na lanë rehat majmunët, duan ta shohin duke u larë në dush”.

4 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...

Bomberi i Interit, Mauro Icardi është “arratisur” në Safari me bashkëshorten e tij seksi Wanda Nara duke lënë pas krahëve hidhërimin për ftesën e munguar nga tekniku i Argjentinës për të përfaqësuar kombin e tij në Botërorin Rusi 2018.

Me Icardin e mërzitut, kjo verë pritet të jetë më e nxehtë për Wandan, e cila ka shpërthyer me fotot e saj në rrjetet sociale.

1 of 8

Sulmuesi i Interit ka shkrepur një foto shumë të nxehtë të Wandas, e cila ishte duke bërë dush, ndërsa nga krahu tjetër i xhamit majmumët admironin format perfekte të biondes argjentinase.

Dhe komenti pikant i Icardit ishte: “S’na lanë rehat majmunët, duan ta shohin duke u larë në dush”.

4 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Wanda Nara nudo, Ikardi: Majmunët duan ta shohin në dush (Foto) Wanda Nara nudo, Ikardi: Majmunët duan ta shohin në dush (Foto)Rating: 5.0
To Top