Home / ShowBiz / Video erotike me Dafina Zeqirin?! Reperi Varrosi befason të gjithë me përgjigjen e tij
Video erotike me Dafina Zeqirin?! Reperi Varrosi befason të gjithë me përgjigjen e tij

Video erotike me Dafina Zeqirin?! Reperi Varrosi befason të gjithë me përgjigjen e tij

 

 

 

Video erotike me Dafina Zeqirin?! Reperi Varrosi befason të gjithë me përgjigjen e tij
Video erotike me Dafina Zeqirin?! Reperi Varrosi befason të gjithë me përgjigjen e tij
Video erotike me Dafina Zeqirin?! Reperi Varrosi befason të gjithë me përgjigjen e tij[/caption]

Video erotike me Dafina Zeqirin?! Reperi Varrosi befason të gjithë me përgjigjen e tij[/caption]

Një ndër përplasjet më të bujshme mes reperave në showbiz ka qenë edhe ajo mes Noizyt dhe Ledrit. Ky i fundit ishte pjesë e “Babastars” rivalëve më të mëdhenj të Noizy-t dhe asokohe ishte i lidhur me Dafina Zeqirin.

Përveç “diss-eve” ndaj Ledrit, Noizy hidhte “kunja” edhe për të dashurën e tij por të gjitha këto tashmë i përkasin së shkuarës, pasi si Dafina me Noizyn ashtu edhe Ledri me Noiyzn i kanë rregulluar marrëdhëniet dhe tashmë janë shumë miq.

Por statusi i Noizy-t para disa vitesh ku shkruante: “Ju zoçkat e Kosovës bëni mirë ta mbyllni gojën, ndryshe do hedh videon ku Varrosi…Dafina Zeqiri”, ka mbetur gjithmonë mister. E për të mësuar të vërtetën, Ermal Mamaqi ka pyetur vetë “protagonistin” Varrosin, i cili ishte i ftuar në emisionin e tij.

Varrosi u shpreh se kjo video nuk është e vërtetë duke qeshur, megjithatë i pyetur nga moderatori Ermal Mamaqi nëse këtë video e sheh kur është vetëm, reperi nuk pranoi të prononcohej duke e kaluar pyetjen me të qeshur.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje