Home / ShowBiz / Valdrini martohet, por Leonora ka një ‘diss’ për të
Valdrini martohet, por Leonora ka një ‘diss’ për të

Valdrini martohet, por Leonora ka një ‘diss’ për të

Valdrini martohet, por Leonora ka një ‘diss’ për të
Valdrini martohet, por Leonora ka një ‘diss’ për të

U përfol shumë për martesën e Valdrinit, e sidomos për urimet që ai mori nga klientët e famshme të tij,përcjell ORAinfo.

Një nga miket më të shtrenjta të Valdrinit është padyshim Leonora. Ajo nuk ishte pjesëmarrëse në dasmën e tij, por urimet e përzemërta nuk munguan.

Pas dasmës së tij Leonora shfaqet e lumtur në fotografitë e fundit. A është ky një diss për Valdrinin apo janë një vazhdimësi e zakonshme e fotografive në Isntagram?/ORAinfo/

Valdrini martohet, por Leonora ka një ‘diss’ për të
Valdrini martohet, por Leonora ka një ‘diss’ për të
Valdrini martohet, por Leonora ka një ‘diss’ për të
Valdrini martohet, por Leonora ka një ‘diss’ për të
Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje