Home / ShowBiz / Valdrin Sahiti në skena të nxehta me gruan, publikohen imazhet
Valdrin Sahiti në skena të nxehta me gruan, publikohen imazhet

Valdrin Sahiti në skena të nxehta me gruan, publikohen imazhet

Valdrin Sahiti në skena të nxehta me gruan, publikohen imazhet
Valdrin Sahiti në skena të nxehta me gruan, publikohen imazhet

Stilisti i njohur Valdrin Sahiti dhe e dashura e tij Edita Ramadani dashurinë e tyre disa vjeçare e kanë kurorëzuar me martesë në Las Vegas.

Këtë martesë, dyshja e kanë organizuar në një prej resorteve më luksoze të metropolit amerikan, me një dasmë private, shkruan lajmi.net

Pas dasmës çifti i ri kanë ardhur me disa imazhe me skena të nxehta të cilat i kanë publikuar edhe në Instagram.

Valdrin Sahiti në skena të nxehta me gruan, publikohen imazhet
Valdrin Sahiti në skena të nxehta me gruan, publikohen imazhet
Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje