Home / ShowBiz / U hutuam pas VIP-ave, por ja si dukej vajza e Fevziut në festën e ‘Opinion’ (FOTO)
U hutuam pas VIP-ave, por ja si dukej vajza e Fevziut në festën e ‘Opinion’ (FOTO)

U hutuam pas VIP-ave, por ja si dukej vajza e Fevziut në festën e ‘Opinion’ (FOTO)

Padyshim që gazetari Blendi Fevziu kishte organizuar një festë të madhe me rastin e 20-vjetorit të programit që ai drejton “Opinion”. Festa ishte madhështore dhe bëri bashkë shumë nga fytyrat më të njohura të ekranit shqiptar.

Në festë ishin të ftuar njerëz të politikës, shoubizit apo medias. Gjithashtu e pranishme ishte edhe familja e Blendi Fevziut.
Bashkëshortja e gaztarit, Inesi dukej elegante si gjithnjë dhe vajza e tyre e madhja, Mishel ishte bërë e mrekullueshme. 17-vjeçarja shkëlqeu si një zonjushë e rritur.

U hutuam pas VIP-ave, por ja si dukej vajza e Fevziut në festën e ‘Opinion’ (FOTO)

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje